KIM JESTEŚMY

ASG Architecture — Skandynawskie doświadczenie

ASG Architecture to firma z ponad 15 letnim doświadczeniem w konstrukcjach drewnianych oraz budownictwie. Zaczynaliśmy jako mała rodzinna firma i dzięki staraniom i zaangażowaniu staliśmy się znaną marką na rynku Szwedzkim. Naszą dewizą jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, aby podczas odbioru inwestycji żegnali nas z uśmiechem. W naszej firmie przestrzegamy wszystkich standardów i zasad bezpieczeństwa co pomogło nam być tu gdzie jesteśmy. Od 2021 roku postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność na teren Polski. Dzięki sprawdzonym dostawcom i doświadczeniu, chcemy zaoferować Skandynawską wytrzymałość i jakość w konkurencyjnej cenie.

Zespół ASG Architecture

KILKA FAKTÓW

Dobrą markę buduje długie doświadczenie.

NASZA HISTORIA

Jesteśmy na rynku od ponad 15 lat, w tym czasie zdobyliśmy uznanie w branży i opinię wiarygodnej i rzetelnej firmy. Zaczynaliśmy od drobnych zleceń, poprzez małą architekturę teraz tworząc domy i budynki od podstaw. 

DREWNO SKANDYNAWSKIE

Do swoich realizacji stosujemy certyfikowane drewno konstrukcyjne C24 suszone 4-stronnie heblowane, sosna lub świerk skandynawski spełniające normy nośności. Możliwości drewna konstrukcyjnego są ogromne, wykorzystuje się go do budowy domów, domków letniskowych ,wiat, pergoli, tarasów. 

ZGRANY ZESPÓŁ

Sercem firmy ASG Architecture jest zespół. Wielu fachowców pracujących w naszej firmie jest z nami prawie od początku działalności. Dzięki Skandynawskiemu doświadczeniu wiemy jak dbać o pracownika tak, aby praca była dla niego możliwie najlżejsza, przez co jest wykonywana z należytą starannością.

TO NAS WYRÓŻNIA

Nasza strategia

Innowacyjne rozwiązania i pomysły

Stale monitorujemy wszelkie innowacje na rynku budowlanym i wykorzystujemy je w naszej pracy.

Najnowsze technologie

Korzystamy z najnowszego sprzętu, materiałów, technologii i osiągnięć, aby zapewnić najlepszą jakość.

Innowacyjne rozwiązania projektowe

Nasi utalentowani i doświadczeni projektanci mogą stworzyć każdy projekt w dowolnym stylu.

Nasze doświadczenie

Postaw na jakość i zaufaj naszym Klientom.

Wykonanych Projektów
Zadowolonych Klientów
Wykfalifikowanych pracowników

Opinie Naszych Klientów

users-outline_multiple-11
Dom wykonany pod klucz według ustalonej ceny i w terminie. Kontakt bez problemu co nie zawsze jest normą. Dzięki cennym uwagą budynek jest naprawdę funkcjonalny
Pani Agata
Inwestor
users-outline_multiple-11
Szybka dostawa oraz drewno w deklarowanej klasie oraz wilgotności bez uszkodzeń oraz maskowania niedoskonałości kolorowym impregnatem. Takich firm jak ta przy budowie życzę każdemu.
Pan Piotr
Inwestor
users-outline_multiple-11
Cena adekwatna do jakości. Doświadczenie z domu rodzinnego związane z szkodnikami utwierdziło mnie w przekonaniu, że jakość drewna jest najważniejsza i nie można na nim oszczędzać, w tej firmie drewno spełnia wszystkie normy i trzyma wymiary. Polecam
Pan Łukasz
Inwestor

Jesteśmy ASG ArchitecturePomysły i wizje przekształcamy w oryginalne projekty.