Niezwykłe Drewno Skandynawskie​

Poczuj wytrzymałość szwedzkich lasów.

Drewno skandynawskie zawdzięcza swoje cechy, zimnym klimatem północnych rejonów Szwecji. Tamtejsze lasy porastają sosny oraz świerki, które ze względu na długie mroźne zimy wolnej rosną przez co, posiadają gęstsze słoje, co daje im nieosiągalne w naszym klimacie parametry wytrzymałościowe.

KILKA FAKTÓW

Dlaczego nasze drzewo jest wyjątkowe

WYSOKA GĘSTOŚĆ

Wolny wzrost drzew w zimnych rejonach Skandynawii powoduje powstawanie gęstszych słoi, co daje temu produktowi niezwykłe parametry techniczne.

HEBLOWANIE

Dzięki czterostronnemu heblowaniu drewna konstrukcyjnego otrzymujemy równe elementy oraz co najważniejsze pozbywamy się cienkich wiórów, oraz drzazg, przez co drewno uszykuje lepszą wytrzymałość na warunki zewnętrzne.

SUSZENIE

Tarcica sprzedawana przez nas jest poddana procesowi suszenia komorowego. Co gwarantuje bezpieczeństwo przed szkodnikami oraz równość elementów.

Zastosowanie

Do czego możemy użyć drewno skandynawskie?

PARAMETRY TECHNICZNE

Specyfikacja techniczna drewna klasy c24

Sprzedaż drewna Skandynawskiego

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą drewna skandynawskiego, naszemu Klientowi  oferujemy różnego rodzaju elementy drewniane od boazerii, desek czy łat aż po grube bełki stropowe i więźby dachowe. Zobacz co charakteryzuje nasz produkt:

Jesteś zainteresowany zakupem?

Nasza firma jest dystrybutorem oryginalnego drewna skandynawskiego. W tym drewna klejonego, rygli, impregnowanych paneli elewacyjnych oraz desek tarasowych. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty.

Formularz kontaktowy